Strona główna

Strategia

Strategia działań Proxin Ogrody Sp. z o.o. zakłada, iż w wyniku przeprowadzenia wnikliwych analiz ekonomiczno-rynkowych poszczególnych sektorów polskiej gospodarki, podejmowane są strategiczne decyzje zakupowe mające na celu przygotowanie i realizację inwestycji budowlanych. Strategia zakłada przede wszystkimi inwestowanie w atrakcyjne nieruchomości gruntowe z przeznaczeniem na projekty mieszkaniowe, mieszkalno-biurowe, usługowe, handlowe.  Jest to najważniejsze z kryteriów doboru inwestycji.  Jako organizacja dynamiczna i przedsiębiorcza jesteśmy także skupieni na nowych rynkach, poszukując projektów niszowych i inwestując w podmioty o interesującym profilu, niezależnie od tego, czy spełniają wszystkie wymienione powyżej kryteria.

Na rynku polskim firma poszukuje lokat kupując działki oraz budynki głównie w miastach o wysokim współczynniku demograficznym. Zachęcamy zatem firmy lub osoby prywatne, będące w posiadaniu ciekawych lokalizacji o złożenie nam ofert zakupu.

Zarządzaniem nieruchomościami należących do portfela Proxin Ogrody Sp. z o.o. od wczesnych faz projektowania poprzez budowę i komercjalizacją zajmuje się prężnie rozwijający się partner biznesowy Real Management S.A.. Spółka z polskim kapitałem, działająca na rynku od 2007 roku, mająca w swoim dorobku wiele projektów deweloperskich, której kapitał własny wynosi 25,5 mln zł.